Hakkımızda

2001 yılında İstanbul'da hayat bulan Ömür Medikal Turizm İnşaat ve Sanayi Limited Şirketi, her daim dürüstlük ve kalite ilkesini ticari faaliyetlerinin merkezine koymuş bir girişimdir. Kuruluşumuzdan bugüne, sunduğumuz hizmetlerdeki dürüstlük ve kalite, ticaret hayatımızın vazgeçilmez birer ögesi olmuştur.

Zaman içinde Zonguldak ve Samsun illerinde açtığımız şubeler, bu bölgelerde kazandığımız güçlü iş ortaklıklarıyla beraber faaliyet göstermeye başlamıştır. Samsun merkezli ticari faaliyetlerimiz, geniş bir bayi ağı ve çeşitlendirilmiş ürün yelpazemizle bölgede öncü bir konuma yükselmiştir. Fisher Paykel, B. Braun, Bıçakçılar, Plasti-Med, Çapa Medikal, YÜ-CE ve Medi gibi yerli ve uluslararası önde gelen markalarla işbirliği yaparak, kaliteli ürünler sunma vizyonumuzu destekliyoruz.

Özel hastanelerden kamu sağlık kuruluşlarına, medikal firmalardan çeşitli sağlık kuruluşlarına kadar geniş bir yelpazede iş birliği fırsatları yakaladık. Şimdi ise bu birikimi ve deneyimi internet dünyasına taşımanın heyecanını yaşıyoruz. Ömür Medikal olarak, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz her şey için sizi iletişim sayfamızdan bize ulaşmaya davet ediyoruz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim