Yeni

Dermateks - Steril Gaz Kompres - 7.5 cm x 7.5 cm - 100'lü

DERMATEKS

DERMATEKS

85.00


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Seçenekleri

Dermateks Steril Gaz Kompresleri, yaraların temizlenmesi ve bakımı için idealdir. Steril özellikleri sayesinde enfeksiyon riskini azaltırken, hava alabilen dokusu sayesinde yaranın hava almasını sağlar. 7.5 cm ... Devamı
Dermateks Steril Gaz Kompresleri, yaraların temizlenmesi ve bakımı için idealdir. Steril özellikleri sayesinde enfeksiyon riskini azaltırken, hava alabilen dokusu sayesinde yaranın hava almasını sağlar. 7.5 cm x 7.5 cm boyutlarındaki gaz kompreslerin her biri tek tek paketlenmiştir ve paketlerde 100 adet gaz kompres bulunur.

Dermateks Steril Gaz Kompresler, cildin hassasiyetine uygun olarak üretilmiştir. Yumuşak dokusu sayesinde ciltte tahrişe neden olmaz ve yara bakımı sırasında konforlu bir kullanım sunar. Yüksek emicilik özelliği ile yara bölgesindeki sıvıların hızlı bir şekilde emilmesini sağlar.

Dermateks Steril Gaz Kompresler, hijyenik koşullarda üretilmiş olup, cerrahi müdahalelerde, yara bakımında, yanık tedavisinde ve diğer tıbbi uygulamalarda kullanım için uygundur. Ürünlerimizi omurmedikal.com adresinden güvenle sipariş edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim