Yeni

Octamed - Esnek Tıbbi Flaster - 15 cm x 10 m

15115

95.00


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Renkleri

Tabanında doğal kauçuk yapıştırıcı kullanılarak üretilen Octamed Esnek Tıbbi Flaster, hassas ciltler için idealdir. Esnek yapısı, vücudun kıvrımlarına kolayca uyum sağlar ve hareket halindeyken bile ye... Devamı
Tabanında doğal kauçuk yapıştırıcı kullanılarak üretilen Octamed Esnek Tıbbi Flaster, hassas ciltler için idealdir. Esnek yapısı, vücudun kıvrımlarına kolayca uyum sağlar ve hareket halindeyken bile yerinden oynamaz. Yüksek hava geçirgenliği sayesinde cilt altındaki nemin buharlaşmasına izin vererek cildin sağlıklı kalmasını sağlar.

Bu flasterin uzunluğu 10 metre, genişliği ise 15 cm'dir. Geniş yapısı sayesinde büyük yaraların üzerine tam olarak oturur ve daha iyi bir koruma sağlar. Esnek yapısı sayesinde, özellikle eklem bölgelerinde ve kıvrımlı bölgelerde kullanımı rahattır.

Octamed Esnek Tıbbi Flaster, hijyenik ve steril bir şekilde paketlenmiştir. Alerjik reaksiyonlara neden olmayan yapısı sayesinde çeşitli tıbbi uygulamalar için güvenle kullanılabilir. Cildinize zarar vermeden, güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz Octamed Esnek Tıbbi Flaster, sağlığınız için önemli bir üründür.
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

Benzer Ürünler


E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim