Yeni

B.Braun - Askina Calgitrol Pasta - 15 gr

6241510

375.00


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Renkleri

B.Braun Calgitrol Pasta, 15g'lık ambalajı ile yara bakımında etkili bir çözüm sunar. Bu ürün, yara bölgesindeki enfeksiyon riskini azaltmak için gümüş içeren bir formüle sahiptir. Yara çevresindeki cilt ... Devamı
B.Braun Calgitrol Pasta, 15g'lık ambalajı ile yara bakımında etkili bir çözüm sunar. Bu ürün, yara bölgesindeki enfeksiyon riskini azaltmak için gümüş içeren bir formüle sahiptir. Yara çevresindeki cilt dokularını koruyarak yaraya uygulanan basıncı azaltır ve ağrıyı hafifletir.

Calgitrol Pasta, yara yüzeyindeki eksik dokuları doldurarak pürüzsüz bir yüzey oluşturur ve yara ile temas eden diğer yüzeyler arasındaki sürtünmeyi azaltarak enfeksiyon riskini azaltır. Aynı zamanda yara bölgesini nemlendirerek iyileşme sürecini hızlandırır.

B.Braun kalitesiyle üretilen Calgitrol Pasta, kullanımı kolay ve etkili bir çözüm sunar. Yara bakımında ihtiyaç duyulan tüm özellikleri bir arada sunan bu ürün, omurmedikal.com'da uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Yara bakımında ihtiyaç duyulan en kaliteli ürünleri bulmak isteyenler için omurmedikal.com doğru adres!
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

Benzer Ürünler


E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim