BD - Micro-Fine Plus İnsülin Enjektörü - 30G - 0,30 x 8 mm - 0.5 ml - 10'lu

BD-324825

BD

115.00


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Seçenekleri

BD - Micro-Fine Plus İnsülin Enjektörü, hassas ve konforlu bir şekilde insülin enjeksiyonu yapmak için tasarlanmış bir üründür. İnce çapı ve 8 mm'lik uzunluğuyla, minimal ağrı ve rahatsızlık hissi sa... Devamı
BD - Micro-Fine Plus İnsülin Enjektörü, hassas ve konforlu bir şekilde insülin enjeksiyonu yapmak için tasarlanmış bir üründür. İnce çapı ve 8 mm'lik uzunluğuyla, minimal ağrı ve rahatsızlık hissi sağlar. 0,30 mm (30G) iğne çapıyla hassas ve hızlı enjeksiyon yapmanızı mümkün kılar. 0.5 ml hacmiyle, enjekte etmek istediğiniz insülin miktarını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. 10'lu paketinde sunulan bu enjektörler, steril ve tek kullanımlık özelliktedir.

omurmedikal.com adresinden BD - Micro-Fine Plus İnsülin Enjektörü'nü hızlı ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. omurmedikal.com, müşterilerine kaliteli ürünler ve güvenilir hizmet sunan bir platformdur. İnsülin enjeksiyonunda güvenilirlik ve konfor önemlidir, bu nedenle BD - Micro-Fine Plus İnsülin Enjektörü gibi kaliteli bir ürünü omurmedikal.com üzerinden tercih edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

İlgili Ürünler


E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim