Yeni

Genject - Luer Lock Enjektör - 3P - 2,5 cc - 27G x 40 mm

20527403PL

1.45


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Renkleri

Genject - Luer Lock Enjektör, hassas enjeksiyonlar için mükemmel bir çözümdür. Sağlık profesyonelleri ve ilaç endüstrisi çalışanları için özel olarak tasarlanmış olan bu enjektör, güvenilirlik ve ... Devamı
  • Genject - Luer Lock Enjektör, hassas enjeksiyonlar için mükemmel bir çözümdür. Sağlık profesyonelleri ve ilaç endüstrisi çalışanları için özel olarak tasarlanmış olan bu enjektör, güvenilirlik ve hassasiyet konularında yüksek performans sunar.

 

  • Ürün, 2,5 cc kapasitesi ve 27G x 40 mm boyutları ile kullanıcılarına geniş bir uygulama yelpazesi sunar. Luer Lock mekanizması sayesinde, iğnenin güvenilir bir şekilde tutunması sağlanır, böylece enjeksiyon sırasında istenmeyen problemler ortaya çıkmaz.

 

  • Genject - Luer Lock Enjektör'ü, güvenilirliği ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan omurmedikal.com adresinden temin edebilirsiniz. Bu ürünü satın alarak, sağlık sektöründeki veya kişisel ihtiyaçlarınızdaki enjeksiyon süreçlerinizi güvenle yönetebilir ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Kaliteli sağlık ürünleri için omurmedikal.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

Benzer Ürünler


E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim