Yeni

Plusmed - Tens + Ems Terapi Sistemi - PM-TE01

M026502

Plusmed

1,150.00


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Seçenekleri

TENS+EMS terapi sistemi, 2 kanallı ve dijital göstergeye sahiptir. TENS (Transkutan Elektriksel Stimülasyon) kronik ağrıların semptomatik tedavisinde kullanılır. EMS (Nöromusküler elektriksel stimülasyon) ise ... Devamı
TENS+EMS terapi sistemi, 2 kanallı ve dijital göstergeye sahiptir. TENS (Transkutan Elektriksel Stimülasyon) kronik ağrıların semptomatik tedavisinde kullanılır. EMS (Nöromusküler elektriksel stimülasyon) ise kas spazmların giderilmesinde, hareketsizlik atrofisinin önlenmesi veya geciktirilmesinde, lokal kan dolaşımının artırılmasında, kaslara yeniden hareket kazandırılmasında etkilidir.
  • 8 farklı terapi programı
  • 2 kanallı
  • Düşük pil seviyesi uyarısı
  • Ayarlanabilir tedavi ve yoğunluk süresi
  • 12 kademe zamanlayıcı
  • Otomatik kapanma
 
omurmedikal.com adresinden Plusmed Tens + Ems Terapi Sistemi PM-TE01'i güvenle satın alabilirsiniz. omurmedikal.com, sağlık ve medikal ürünler alanında zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir platformdur. Siz de bu ürünü omurmedikal.com adresinden temin ederek ağrılarınızı hafifletebilir ve kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. omurmedikal.com'un kaliteli ürünleri ve güvenilir hizmet anlayışıyla memnuniyetinizi kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim