Yeni

B.Braun - Superfiller Bariyer Pasta - 60 gr

F05008

80.00


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Renkleri

Taban ülserleri, skarlar ve çeşitli yaraların tedavisinde kullanılan B.Braun Superfiller Bariyer Pasta, 60g'luk ambalajıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu bariyer pasta, yara çevresindeki hassas cilt ... Devamı
Taban ülserleri, skarlar ve çeşitli yaraların tedavisinde kullanılan B.Braun Superfiller Bariyer Pasta, 60g'luk ambalajıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu bariyer pasta, yara çevresindeki hassas cilt dokularını korur ve yaraya uygulanan basıncı azaltır. Aynı zamanda yara bölgesini nemlendirerek iyileşme sürecini hızlandırır.

Superfiller Bariyer Pasta, yara yüzeyindeki eksik dokuları doldurarak pürüzsüz bir yüzey oluşturur ve yara ile temas eden diğer yüzeyler arasındaki sürtünmeyi azaltır. Bu sayede yaraların olası enfeksiyonlardan korunmasına da yardımcı olur.

B.Braun'un kalitesiyle üretilen Superfiller Bariyer Pasta, kullanımı kolay ve etkili bir çözüm sunar. Yara bakımında ihtiyaç duyulan tüm özellikleri bir arada sunan bu ürün, omurmedikal.com'da uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

Benzer Ürünler


E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim