Yeni

Mesilife - Otomatik Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti - AS-35A

AS-35A

MESİLİFE

650.00


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Seçenekleri

Mesilife Otomatik Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti AS-35A, tansiyonunuzu kolaylıkla ölçebileceğiniz kullanışlı bir cihazdır. Otomatik ölçüm özelliği sayesinde hızlı ve doğru sonuçlar elde edebilirsi... Devamı
Mesilife Otomatik Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti AS-35A, tansiyonunuzu kolaylıkla ölçebileceğiniz kullanışlı bir cihazdır. Otomatik ölçüm özelliği sayesinde hızlı ve doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Geniş ekranı ve kullanıcı dostu arayüzü ile kullanımı kolaydır.

AS-35A, kolunuzun doğru yerine oturması için uygun boyutta tasarlanmış manşeti ile rahat bir ölçüm deneyimi sunar. Ayrıca, bellek özelliği sayesinde ölçümlerinizi takip edebilir ve trendleri gözlemleyebilirsiniz. Alarm fonksiyonu ile düzenli ölçüm yapmanızı hatırlatır.

omurmedikal.com adresinden Mesilife Otomatik Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti AS-35A'yı güvenle satın alabilirsiniz. omurmedikal.com, sağlık ve medikal ürünler alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir platformdur. Siz de bu ürünü omurmedikal.com adresinden temin ederek sağlığınızı kontrol altında tutabilirsiniz. omurmedikal.com'un kaliteli ürünleri ve güvenilir hizmet anlayışıyla memnuniyetinizi kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim