Yeni

Semcares - Elektronik Tansiyon Aleti - CONTECO8E

CONTEC08E

SEMCARES

650.00


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Seçenekleri

Semcares Elektronik Tansiyon Aleti CONTECO8E, hassas ve güvenilir tansiyon ölçümü için özel olarak tasarlanmış bir cihazdır. Otomatik olarak kol üzerindeki arteriyel basıncı ölçer ve sistolik, diyastolik b... Devamı
Semcares Elektronik Tansiyon Aleti CONTECO8E, hassas ve güvenilir tansiyon ölçümü için özel olarak tasarlanmış bir cihazdır. Otomatik olarak kol üzerindeki arteriyel basıncı ölçer ve sistolik, diyastolik basınç değerlerini yanı sıra nabız hızını da gösterir. Geniş ekranı ve kolay okunabilir arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolaydır.

CONTECO8E, kullanıcı dostu özelliklere sahiptir. Hafızası sayesinde birden fazla kullanıcının verilerini depolayabilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıca, düzensiz kalp atışlarını tespit edebilen aritmik algılama özelliğiyle de dikkat çeker. Şık ve ergonomik tasarımıyla da beğeni toplar.

omurmedikal.com adresinden Semcares Elektronik Tansiyon Aleti CONTECO8E'yi güvenle satın alabilirsiniz. omurmedikal.com, sağlık ve medikal ürünler alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir platformdur. Siz de bu ürünü omurmedikal.com adresinden temin ederek tansiyonunuzu kolaylıkla takip edebilirsiniz. omurmedikal.com'un kaliteli ürünleri ve güvenilir hizmet anlayışıyla memnuniyetinizi kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim