Yeni

B|BRAUN - Flexima 3S - Kolostomi Torbası

932065TR

B|BRAUN

50.00


VAR TEKLİF İSTE

Ürünün Farklı Seçenekleri

B.Braun Flexima 3S Kolostomi Torbası, kolostomi hastalarının rahat ve güvenli bir şekilde yaşamalarına yardımcı olan yüksek kaliteli bir üründür. Bu torba, kullanıcıların dışkıyı toplamak ve yönetmek... Devamı
B.Braun Flexima 3S Kolostomi Torbası, kolostomi hastalarının rahat ve güvenli bir şekilde yaşamalarına yardımcı olan yüksek kaliteli bir üründür. Bu torba, kullanıcıların dışkıyı toplamak ve yönetmek için kullanılan bir medikal cihazdır.
 
Flexima 3S Kolostomi Torbası, sağlam yapısı ve güvenilir yapışkan sistemi ile mükemmel bir bağlantı sağlar ve sızdırmazlık sağlar. Yumuşak ve esnek malzemeden üretilen torba, kullanıcının hareketlerine uyum sağlar ve rahatsızlık hissi oluşturmaz. Ayrıca, torba üzerindeki filtre sistemi, gaz birikimini önler ve kullanıcının rahatlamasını sağlar.
 
B.Braun Flexima 3S Kolostomi Torbası, kolostomi hastalarının günlük yaşam aktivitelerini sürdürebilmelerini destekler. Torbanın kapasitesi ve pratik açma-kapama sistemleri, kullanıcıların kolaylıkla değişiklik yapabilmelerini ve torbayı boşaltabilmelerini sağlar. Ayrıca, torbanın iç yüzeyi kolay temizlenebilir ve hijyenik bir kullanım sunar.
 
B.Braun Flexima 3S Kolostomi Torbası, kolostomi hastalarının yaşam kalitesini artıran bir üründür. Yüksek performansı ve kullanıcı dostu tasarımıyla bu torba, güvenli, konforlu ve günlük yaşam aktivitelerine uyumlu bir kolostomi deneyimi sunar.
Kredi / Banka Kartı Bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme sağlayabilirsiniz. Taksit seçeneğimiz mevcut değildir.
Havale / EFT Sipariş ekranında bilgileri verilen hesaba yapacağınız Havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.
İsim, soyisim ve diğer bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

*
*
*
*
Ortalama Puan
0
puan

İlgili Ürünler


E-ticaret alt yapısı: sitebizden

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim